لیفت و کشیدن پوست گردن و درمان شلی و افتادگی آن

8

افراد با پوست گردن شل و افتاده از نشانه‌ی رایج پیری صورت، به خصوص شل شدن، چین‌وچروک و پوست اضافه گردن و زیر چانه رنج می‌برند. به‌محض بالا رفتن سن یک سری از فرایندها در بدن رخ می‌دهد که روی ظاهر گردن تأثیر می‌گذارند و یک‌باره آن گردن جوان، خوش‌فرم و زیبا متحمل از دست دادن حجم چربی، کاهش بافت نرم پشتیبان کننده صورت و درنتیجه دچار انحطاط، چین‌وچروک و نازک شدن پوست گردن می‌شود. این سه ویژگی پیری پوست گردن -رکود، زوال و پژمردگی- منجر به افتادگی، پوست اضافه و چین‌وچروک در گردن می‌شوند، که باعث ایجاد ظاهری پیر، افتاده و چروکیده در گردن می‌شوند.

دکتر ادیبی از معدود متخصصان پوست عضو انجمن پوست و مو آمریکا و ایران است که با استفاده از به‌روزترین و پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌ها، تجهیزات و محصولات، بالاترین سطح مراقبت‌های پوست را به بیماران برای دستیابی به گردنی زیبا و خوش‌فرم ارائه می‌دهد. دکتر ادیبی تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا بیمارن به نتایج دلخواه خود دست یابند. ایشان در مورد گزینه‌های درمانی در دسترس به شما توضیح خواهند داد و بهترین درمان ممکن را با توجه به نیاز های خاص شما برمی‌گزینند.

کشیدن پوست گردن با روش غیر جراحی در کلینیک ما


روش‌های غیر جراحی برای کشیدن پوست گردن نیز برای بیماران وجود دارند. در این روش‌ها هیچ‌گونه حذف پوست و جراحی وجود ندارد و درعین‌حال باعث یک درمان پایدار و بسیار قابل‌توجه در گردن و فرم‌دهی غبغب می‌شود. کلینیک ما درمان‌های غیر جراحی زیر را برای درمان شلی و افتادگی پوست گردن به بیماران ارائه می‌کند:

بوتاکس: کشش نفرتیتی (کشش پوست گردن با تزریق بوتاکس) یکی دیگر از درمان‌های غیرتهاجمی است که می‌تواند پوست گردن و ناحیه غبغب را بهبود ببخشد که شامل تزریق بوتاکس برای خطوط و عضلات گردن می‌شود.کشش پوست گردن نفرتیتی، تکنیک جدیدی است که با انجام چندین تزریق بوتاکس در امتداد خط پایینی غبغب و همچنین قسمت پایین گردن در امتداد ماهیچه‌های پلاتیسما امکان بهبود خط غبغب و توازن ماهیچه‌های زیرین را فراهم می‌کند و کششی در پوست گردن و ناحیه فک ایجاد می‌کند.

تکنیک‌های غیرتهاجمی کاهش چربی مثل رادیو فرکانسی و لیزر مادون‌قرمز و دستگاه‌های بازسازی لیزر فرکشنال می‌باشند.

لیپوساکشن با انرژی: برای آن دسته از بیمارانی که رنگ پوستشان را تنها به میزان متوسطی از دست داده‌اند و دارای بافت چربی زیر پوستی اضافی هستند، استفاده از یک انرژی با تکنولوژی بالا همراه با لیپوساکشن گزینه مناسبی است. روش لیپوساکشن با انرژی از پروب های کوچکی استفاده می‌کند که در زیرپوست گردن قرار می‌گیرند تا سلول‌های چربی را به‌آرامی گرم کنند و درنتیجه باعث سفت شدن و فرم گرفتن پوست می‌شوند.

لیپوساکشن با لیزر: می‌تواند برای سفت کردن پوست و فرم دادن غبغب بدون برش پوست استفاده شود. لیپوساکشن همراه با لیزر با استفاده از یک فیبر لیزری بسیار کوچک 1 میلی‌متری، انجام می‌شود و انرژی لیزری ملایمی را ساطع می‌کند که باعث گرم شدن، مایع شدن و انعقاد چربی می‌شود. علاوه بر این، رگ‌های خونی نیز برای استخراج آسان با درد کمتر و بدون تورم و کبودی نسبت به روش قدیمی و سنتی لیپوساکشن تامسنت، بسته می‌شوند.

9

لیزر فرکشنال: از بین تمام روش‌های ضد پیری، درمانی بهتر از لیزر فرکشنال برای بازسازی پوست وجود ندارد. لیزر فرکشنال برای بازسازی‌ کردن پوست افرادی است که تمایل به داشتن پوستی با ظاهر نرم‌تر، صاف و سفت دارند، مفید است. انرژی لیزر فرکشنال، آب و کلاژن پوست، بهبود ظاهر بافت و رنگ‌دانه‌های نامنظم، زخم و جای جوش و خطوط ریز را مورد هدف قرار می‌دهد. انرژی متمرکز لیزر فرکشنال برای ارسال میکروسکوپی ستون لیزر از طریق پوست به درون لایه غشایی استفاده می‌شود که گرمای آن باعث تولید کلاژن و الاستین جدید می‌شود.

لیفت پوست گردن با امواج رادیوئی (ترماژ): این روش می‌تواند برای یک لیفت ملایم پوست و فرم دادن غبغب بدون برش پوست استفاده شود. این استفاده‌ی ملایم از انرژی الکتریکی رادیو فرکانسی برای انعقاد و مایع کردن سلول‌های چربی و رگ‌های خونی به‌طور داخلی است. با انعقاد و مایع کردن ملایم این ساختارها، حذف و از بین بردن چربی نسبت به روش قدیمی و تکنیک‌های کند جراحتی لیپوساکشن تامسنت بسیار ساده‌تر انجام می‌شود. انرژی الکتریکی رادیو فرکانسی همچنین رگ‌های خونی کوچک را منعقد می‌کنند تا خطر ابتلا به کبودی را به حداقل برساند.

امواج رادیو فرکانسی داخلی الیاف عمودی را که FSN یا شبکه غشاء فیبری نامیده می‌شوند، تحریک می‌کند. این عناصر بافت همبند آن‌هایی هستند که پوست ما را در اتصال با عضلات زیری نگه می‌دارند و از مواردی است که به‌محض بالا رفتن سن سست و افتاده می‌شود. لیپوساکشن همراه با رادیوفرکانسی عمیقاً FSN را منقبض می‌کند و باعث انقباض سه‌بعدی بافت نرم تا 35٪ می‌شود و نتیجه‌ی آن لیفت پوست گردن بدون زخم و برش خواهد بود.

10

لیفت گردن با اولتراسوند (هایفوتراپی): این روش می‌تواند برای لیفت ملایم پوست و فرم دادن غبغب بدون برش مورداستفاده قرار بگیرد. هایفوتراپی یک روش غیرجراحی برای کاهش دائمی چربی است که در روی سطح خارجی پوست اعمال می‌شود. یک لایه نازک از ژل اولتراسوند بر روی پوست ناحیه گردن قرار می‌گیرد. سپس مبدل هایفوتراپی بدون درد در سراسر ناحیه گردن حرکت داده می‌شود و از یک سیستم ردیابی ویدئویی با تکنولوژی بالا برای اطمینان از اینکه هر میلی‌متر از چربی‌های ناخواسته در ناحیه گردن درمان شده است، استفاده می‌کند.

11

کرایولیپولیز (کاهش سرمایشی چربی): کرایولیپولیز کاهش سرمایشی چربی، لیپوساکشن غیر جراحی برای درمان و کاهش چربی است که موجب لیفت پوست گردن و همچنین کاهش سلولیت می‌شود. کاهش سرمایشی چربی یک تکنیک رادیو فرکانسی (RF) حرارت دادن بافت نرم تحت دمای نظارت شده برای کاهش چربی و سفت کردن پوست است. کاهش سرمایشی چربی یک تکنولوژی رادیو فرکانسی غیر جراحی برای بهبود سلولیت، سفت کردن پوست و کاهش چربی است. دستگاه رادیو فرکانسی خارجی به ناحیه فرم گیری مربوطه اعمال می‌شود و روی لایه نازک ژل اولتراسوند به‌آرامی به جلو و عقب حرکت می‌کند. نوسان جریان الکتریکی پوست و بافت نرم را گرم می‌کند، کلاژن را تحریک می‌کند و سلول‌های چربی موجود در ناحیه را کاهش می‌دهد.

درمان شلی و افتادگی پوست با لیزر مادون‌قرمز: لیزر سفت کردن پوست مادون‌قرمز یک روش با حداقل میزان تهاجمی برای سفت کردن پوست بدون جراحی برای کمک به از بین بردن برخی نشانه‌های پیری است. درمان به‌عنوان یک روش غیر جراحی امن برای سفت کردن پوست و تحریک بلند مدت بازسازی کلاژن هدف‌گذاری شده است که منجر به جوان‌تر به نظر رسیدن پوست می‌شود. این روش از یک طیف عریضی از نور مادون‌قرمز استفاده می‌کند که آب موجود در پوست گردن را گرم می‌کند و باعث منقبض شدن و سفت شدن کلاژن اطراف شود و برای روند خود ترمیمی طبیعی بدن برای شروع به تولید کلاژن جدید و درنتیجه سفتی بیشتر ظاهر کلی پوست گردن در عرض چند ماه مناسب است.

به این پست امتیاز دهید.
لیفت و کشیدن پوست گردن و درمان شلی و افتادگی آن
4.17 از 6 رای