لیزر لیپولیز برای لاغری ران، شکم و بازو

4

تکنیک لیزر لیپولیز پیشرفته، یک روش درمان عالی و جدید است که از لیزر فیبر نوری ظریف برای از بین بردن چربی‌های موضعی بدن استفاده می‌کند. در طی این عمل، فقط یک بی‌حسی موضعی در منطقه انجام می‌شود، برخلاف عمل لیپوساکشن که بیهوشی عمومی و جراحی کامل بر روی بیمار انجام می‌شود.

 

نسل جدید دستگاه‌های لیزر برای از بین بردن چربی موضعی، با دستگاه‌های قبلی مورد استفاده در سراسر جهان متفاوت است. لیزر لیپولیز چربی که قبلاً استفاده می‌شد، تنها بافت‌های چربی اضافی را تخریب کرده و از میان برمی‌داشت. اما در کلینیک ما دستگاه‌های لیپولیز جدید نه تنها سلول‌های چربی را تجزیه کرده و آنها را از بین می‌برد، بلکه باعث سفت‌تر و صاف‌تر شدن پوست شما نیز می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو وقت با ما از طریق شماره تلفن: ۳۶۲۶۴۲۷۲-۰۳۱ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اصفهان، چهار راه توحید، خیابان توحید میانی، طبقه فوقانی بانک ملت مراجعه فرمایید.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای این روش هستند؟


 

کاندیدای مناسب برای لیزر لیپولیز باید انتظارات واقع بینانه‌ای در مورد نتایج این روش داشته باشد. علاوه بر این بیمار باید:

  • وزن متوسط و یا فقط کمی بالاتر از حد متوسط داشته باشد.
  • پوست محکم و ارتجاعی داشته باشد.
  • از سلامت عمومی برخوردار باشد.
  • بسته‌های متمرکز چربی موضعی داشته باشد که به رژیم لاغری و ورزش پاسخ نمی‌دهند.

افرادی که مبتلا به سلولیت هستند، کاندیدای مناسبی برای لیپولیز چربی و لیپوساکشن نیستند، زیرا با این روش ممکن است ناهمواری پوست در ناحیه تحت درمان گسترش یابد.

لیزر لیپولیز برای رفع چربی‌های اضافی در کلینیک ما


مشاوره اولیه

در طول مشاوره، دکتر ادیبی در مورد تغییرات مورد نظر و نتایج دلخواه شما از عمل جراحی، با شما صحبت خواهد کرد. در این جلسه دکتر ادیبی درک بهتری از انتظارات شما خواهد یافت و مشخص خواهد کرد که شما کاندیدای مناسبی برای لیزر لیپولیز هستید. قبل از درمان، بحث در مورد نتایجی که شما از دکتر ادیبی انتظار دارید، بسیار مهم است، زیرا ممکن است که یک روش تهاجمی‌تر برای تغییر فرم بدن شما لازم باشد. لیزر لیپولیز فقط برای حذف چربی تا میزان ۵۰۰mls  توصیه می‌شود. بنابراین برای حذف مقادیر بزرگتر چربی ممکن است به لیپوساکشن نیاز داشته باشید.

این روش چگونه انجام می‌شود؟

در ابتدا بی‌حسی موضعی در منطقه درمان اعمال می‌شود، سپس برش کوچکی در پوست ایجاد می‌شود. یک کانول بسیار نازک با قطر حدود ۱٫۰ میلی‌متر تا ۲٫۰ میلی‌متر (لوله‌ فلزی توخالی با عرض ۱ میلی‌متر) حاوی پروب لیزری، در داخل پوست وارد شده و در حین حرکت به عقب و جلو، انرژی لیزر را به بافت‌های چربی منتقل می‌کند و باعث شکستن و ذوب آنها می‌شود. این سلول‌های چربی ذوب شده به طور طبیعی توسط بدن از بین رفته و دفع خواهد شد. به طور فزاینده، پزشکان از ساکشن سلول‌های چربی آزاد شده پس از عمل لیپولیز برای تسریع و بهبود نتایج آن استفاده می‌کنند. انرژی لیزر همچنین بر کلاژن پوست تاثیر گذاشته، با اصلاح و بازسازی آن موجب سفت‌تر و نرم‌تر شدن پوست در ناحیه تحت درمان می‌گردد. انجام این روش بین ۱ الی ۲ ساعت طول می‌کشد.

ریکاوری و بهبودی

پس از درمان، ممکن است مقداری کبودی، تورم، قرمزی و شل شدن پوست در اطراف منطقه درمان ایجاد شود، اما این عوارض طی هفته‌های بعدی برطرف خواهد شد.

پس از درمان ممکن است به مدت یک ساعت یا بیشتر نیاز به استراحت داشته باشید، اما معمولاً می‌توانید فعالیت‌های عادی خود را روز بعد از سر بگیرید. بهترین کار این است که از فعالیت بدنی شدید، بلند کردن اجسام سنگین و ورزش شدید برای حدود ۶ هفته پس از این عمل اجتناب کنید. توصیه می‌کنیم که قبل از شروع فعالیت‌های عادی خود، یک یا دو روز استراحت کنید.

به شما توصیه می‌کنیم برای کمک به تسریع روند التیام خود، از گن فشرده‌ساز به مدت دو هفته پس از عمل استفاده کنید. پوشیدن گن تنگ برای فشرده‌سازی منطقه درمان به مدت ۳ روز به درناژ لنفاوی کمک خواهد کرد و فرایند درمان را تسریع خواهد کرد. بنابراین تا زمانی که پزشک شما توصیه می‌کند، از گن مخصوص استفاده کنید.

نتایج عمل لیپولیز چربی

بلافاصله پس از درمان، متوجه مقداری کاهش وزن و سفت‌تر شدن پوست خود خواهید شد، اما نتایج نهایی به تدریج در طول چند هفته دیده می‌شود. زیرا بدن شما همچنان این روند را ادامه داده و به طور طبیعی، چربی‌های ذوب شده را دفع خواهد کرد.

مزایای استفاده از لیزر لیپولیز در کلینیک ما


 

۱- این عمل، نتایج زیبایی عالی به همراه خواهد داشت و موجب سفت و صاف شدن پوست علاوه بر کاهش چربی می‌گردد.

۲- بیمار به محض اتمام عمل می‌تواند به خانه برود، زیرا هیچ‌گونه بیهوشی عمومی و یا موضعی اعمال نمی‌شود.

۳- بیمار نیاز به هیچ‌گونه آماده‌سازی قبلی ندارد.

۴- میزان آسیب‌دیدگی بافت‌های اطراف، حداقل خواهد بود. زیرا کانول ۱-۲ میلی‌متری به بافت آسیب نمی‌زند و هیچ نشانه‌ای از عمل به جا نخواهد ماند.

۵- این عمل حداقل زمان بهبودی را دارد. زیرا لیزر، موجب انعقاد عروق خونی و بروز حداقل کبودی می‌گردد و گن فشرده‌ساز فقط برای حداکثر ۳ روز استفاده می‌شود.

۶- در مناطق تحت درمان برای مثال، بالای بازوها، باسن، مناطق چانه و گردن، قسمت داخلی بازوها و غیره، نتایج عالی بدست می‌آید. اما نتایج لیپوساکشن سنتی در این حد نیست.

۷- عدم نیاز به دوره نقاهت و استراحت.

سؤالات رایج


انجام این عمل چه مدت طول می‌کشد؟

بسته به پیچیدگی این روش، عمل جراحی بدون در نظر گرفتن زمان ریکاوری، به طور معمول حدود ۹۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

آیا نتایج لیپولیز دائمی خواهد بود؟

نتایج لیزر لیپولیز چربی‌های اضافی، دائمی هستند. با این حال، شما هنوز هم ممکن است در نواحی تحت درمان، دچار اضافه وزن شوید. بنابراین توصیه می‌کنیم برای حفظ اثرات عمل لیپولیز، تناسب اندام و وزن سالم خود را حفظ کنید.

چه مناطقی از بدن را می‌توان با لیزر لیپولیز پیشرفته درمان کرد؟

اساساً، همه مناطق بدن با لیزرلیپولیز پیشرفته درمان می‌شود. ما بهترین نتایج لیپولیز را بر روی سطوح کوچکی مانند چانه، فک، پهلو‌ها و منطقه سینه مشاهده کرده‌ایم.

لیزر لیپولیز برای موارد زیر توصیه می‌شود:

  • اگر انباشته شدن چربی موضعی در مناطق چانه، گردن، بازوها، باسن، شکم، زانوها، کمر، قسمت بیکینی، سینه، باسن و بالای بازوها وجود دارد.
  • برای اصلاح ناهمواری پوست و یا عوارض پس از لیپوساکشن سنتی.
  • درمان ژنیکوماستی (بزرگ شدن سینه مردان).
  • درمان لیپوم (تومور خوش‌خیم سلول‌های چربی).

آیا لیزر لیپولیز پیشرفته به کاهش وزن کمک می‌کند؟

لیزر لیپولیز پیشرفته یک روش درمان برای کاهش وزن نیست. اما با پیکرتراشی و تغییر مناطق مقاوم چربی، به شما کمک می‌کند تا اندامی زیباتر داشته باشید، در عین حال موجب کاهش وزن شما پس از عمل می‌گردد.

آیا یک روش جایگزین برای این عمل جراحی وجود دارد؟

بله، برای لیزر لیپولیز پیشرفته، جایگزین‌هایی شامل لیپوساکشن ویزر (VASER) و لیپوساکشن سنتی وجود دارد. شما می‌توانید در جلسه مشاوره خود، در مورد این گزینه‌ها با دکتر ادیبی گفتگو کنید.

آیا می‌توان این روش را با عمل جراحی دیگری ترکیب کرد؟

بله، شما می‌توانید این روش را با سایر جراحی‌ها ترکیب کنید. در جلسه مشاوره خود می‌توانید به طور کامل درباره آن صحبت کنید.

آیا پس از لیزر لیپولیز، توانایی حس کردن در منطقه درمان تغییر می‌کند؟

زمانی که پوست برش می‌خورد، اعصاب آن نیز قطع می‌شود؛ این ممکن است منجر به تغییر میزان احساس آن منطقه، به خصوص در محل برش جراحی گردد. اما تمام مراقبت‌های لازم برای حفظ توانایی احساس پوست تا حد ممکن، اعمال خواهد شد.

برای لیزر لیپولیز، وزن بدن چقدر باید باشد؟

برای کسب بهترین نتایج زیبایی، توصیه می‌کنیم که در زمان جراحی، در وزن ایده‌آل خود باشید. زیرا کاهش و یا افزایش وزن می‌تواند نتایج عمل جراحی را تغییر دهد. لیزر لیپولیز پیشرفته در افراد لاغر بهترین نتایج را دارد.

سن افراد برای این روش چقدر باید باشد؟

همه افراد برای این عمل جراحی باید حداقل ۱۸ سال داشته باشند. ما محدودیت سنی بالاتری را برای این روش در نظر نمی‌گیریم. در جلسه مشاوره در مورد مناسب بودن این عمل جراحی برای شما بحث خواهد شد.


به این پست امتیاز دهید.
لیزر لیپولیز برای لاغری ران، شکم و بازو
۴٫۲۵ از ۴ رای