فیلرهای جوانسازی و آبرسان و مزایای آن‌ها

جوانسازی پوست

بدون شک بخش قابل توجهی از زیبایی انسان‌ها در گرو پوستشان است. البته شاید بتوان گفت این زیبایی بیشتر از همه در صورتشان خلاصه می‌شود. داشتن صورتی زیبا و عاری از عیب و نقص آرزوی هر کسی است. شاید در این بین پوست نقش اساسی‌تری را عهده‌دار باشد. داشتن پوست صاف و یکدست و بدون چین و چروک زیباییتان را صدچندان خواهد کرد. شما می‌توانید با تزریق ژل صورت بازگشت جوانی و نشاط به خود را شاهد باشید.

فیلرهای پوستی چیست؟


فیلرهای پوستی محلول تزریقی هستند که بافت نرم زیر پوست را پر میکنند. انتخاب فیلر طبیعی یا مصنوعی و همچنین قابل جذب و غیرقابل جذب با خود بیمار است. هر یک از گزینه‌ها می‌توانند علائم پیری، چروک و افتادگی پوست را برطرف نمایند. فیلرها برای پر کردن خطوط صورت، برجسته‌سازی لب و گونه‌ها و بهبود کانتورینگ صورت انتخاب ایده‌آلی هستند.

به‌طور کل، تزریق ژل‌ها به‌صورت سرپایی انجام می‌شوند. تعداد وهمچنین عمق تزریقات به نوع فیلر موردنیاز بیمار بستگی دارد. درد حداقل بوده و بیمار می‌تواند بلافاصله به فعالیت‌های عادی خود ادامه دهد. ممکن است بیمار مجبور باشد فعالیت‌های شدید را به‌مدت 1 الی 2 روز تا بعد از جراحی به تعویق بیاندازد. قبل از انتخاب هر نوع درمانی بهتر است تاثیراتی که را بدنبال آن هستیم درنظر بگیریم. پزشک هر یک از گزینه‌های درمان را به بیمار توضیح خواهد داد.

تزریق فیلر چگونه به ما برای جوانسازی پوست کمک میکند؟


 

تزریق فیلر

هنگامی که برای تزریق فیلر به صورت و قسمت‌های بدن اقدام می‌کنید، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید؛ که در جلسه‌ی مشاوره سوابق پزشکی و درمانی شما بررسی می‌شود تا از عدم وجود حساسیت به مواد خاص اطمینان پیدا کند. همچنین پزشک در مورد انتظارات شما از این عمل سؤال‌هایی می‌پرسد تا متوجه شود چه مقدار ژل و در چه نقاطی باید تزریق شود. اگر دچار چین و چروک‌های فراگیر در سطح صورت خود هستید یا چربی صورت شما به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده است؛ بهتر است قسمت‌های مختلف را مورد توجه قرار دهید و ژل را به تمام نواحی و به مقدار متفاوت تزریق کنید، این کار توسط پزشک حاذق به خوبی انجام می‌گیرد. در جلسه‌ی تزریق ژل به صورت ابتدا صورت به شکل موضعی بی حس می‌شود، سپس نواحی که باید ژل در آن‌ها تزریق شود مورد بررسی قرار می‌گیرد و کاملاً استریل و ضد عفونی می‌شود.

مزایای تزریق ژل


تزریق ژل و فیلر مزایای زیادی برای پوست دارد. و این باعث شده تا  این روش روز به روز متقاضیان بیشتری داشته باشد. این مزایا شامل موارد زیر است.

 1. رفع خط خنده و خط اخم.
 2. برطرف کردن چین و چروک اطراف لب و چشم.
 3. درمان گودی زیر چشم و بهبود پف و سیاهی اطراف آن.
 4. جوانسازی دست و بهبود زیبایی آن.
 5. فرم‌دهی صورت.
 6. نتایج بعد از پایان تزریق قابل مشاهده است.
 7. در صورت عدم رضایت از نتیجه قابل برگشت و اصلاح است.
 8. عدم نیاز به جراحی و بی هوشی.
 9. دوران بهبودی کوتاه و بازگشت سریع فرد به فعالیت‌های روزمره.
 10. عدم امکان ابتلا به مشکلات عفونی و بیماری های خاص.
 11. طبیعی بودن نتایج حاصل از تزریق فیلر.
 12. افزایش چشمگیر اعتماد به نفس در فرد با رسیدن به شکل ظاهری مطلوب
به این پست امتیاز دهید.
فیلرهای جوانسازی و آبرسان و مزایای آن‌ها
2.5 از 2 رای