درمان چاقی شکم و پهلوها

 

60

شکم صاف و سفت چیزی است که بسیاری از ما در تلاشیم از طریق ورزش و کنترل وزن آن را بدست بیاوریم. گاهی اوقات این روش‌ها برای رسیدن به این هدف کافی نیست. برای کسانی که از طریق رژیم لاغری و ورزش، وزن اضافی خود را از دست داده‌اند، اما هنوز هم مناطق چربی مقاوم دارند، لیپوساکشن می‌تواند راه‌حل این مشکل باشد. لیپوساکشن که معمولاً تحت عنوان لیپو نامیده می‌شود، فرایندی از جراحی زیبایی است که با از بین بردن دائم رسوبات چربی، اندام‌های بدن را زیبا و خوش‌‌فرم می‌سازد.

ما در این کلینیک، با اولویت قرار دادن سلامتی و رضایت بیماران، طیف وسیعی از انواع درمان لیپوساکشن از جمله لیپوساکشن بادی جت، اسمارت لیپوساکشن و تزریق چربی را ارائه می‌‌کنیم. شهرت ما برخاسته از رضایت‌مندی بیماران از نتایج مطلوب و طبیعی عمل جراحان مجرب این کلینیک است. با مراجعه به ما می‌توانید ظاهری جوان و اندامی خوش فرم داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر و یا رزرو وقت با ما از طریق شماره تلفن: 36264272-031 تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اصفهان، چهار راه توحید، خیابان توحید میانی، طبقه فوقانی بانک ملت مراجعه فرمایید.

فهرست مطالب

مزایای لیپوساکشن


فوائدی که از لیپوساکشن حاصل خواهد شد، به بیمار بستگی دارد. با این حال، مزایای اصلی بعد از عمل لیپوساکشن عبارتند از:

 • کاهش چربی اضافی بدن
 • افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس بیمار
 • امکان پوشیدن لباس‌هایی که قبلاً نامتناسب بودند.
 • احساس خوشایند متناسب بودن اندام

روش‌های رفع چربی مقاوم دور شکم در کلینیک ما


در جراحی لیپوساکشن، چه کارهایی انجام می‌شود؟

برای این جراحی، دو تکنیک اصلی لیپوساکشن وجود دارد: خشک و مرطوب، که هر دو تکنیک به طور معمول تحت بیهوشی عمومی انجام خواهد شد. به این معنی که شما در طول مدت عمل لیپوساکشن بیهوش خواهید بود. اما اگر قرار است تنها مقدار کمی از چربی برداشته شود، ممکن است بی‌حسی موضعی اِعمال شود. بسته به میزان چربی، این عملیات باید بین یک تا دو ساعت طول بکشد.

لیپوساکشن مرطوب

پس از مرحله بیهوشی، جراح، مایعی متشکل از یک محلول نمک، داروی بی‌حسی موضعی و آدرنالین را در آن قسمت تزریق می‌کند. این کار به کاهش خونریزی، کبودی و تورم کمک می‌کند و همچنین ساکشن سلول‌های چربی را آسان‌تر می‌سازد.

سپس یک برش در پوست شما ایجاد می‌شود تا پمپ خلاء یا سرنگ از طریق آن وارد شود. این سرنگ، چربی و مایع داخل بافت چربی را بیرون می‌کشد. در نهایت، برش با بخیه بسته می‌شود.

لیپوساکشن خشک

در روش لیپوساکشن خشک، تزریق مایع انجام نمی‌شود، اما مشابه روش مرطوب، از پمپ خلاء استفاده می‌شود. لیپوساکشن خشک اغلب موجب کبودی بیشتری بعد از عمل می‌گردد.

تکنیک‌های لیپوساکشن

لیپوساکشن لیزری (اسمارت لیپو)

این روش تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و به دلیل کمتر تهاجمی بودن آن نسبت به جراحی لیپوساکشن، زمان بهبودی آن سریع‌تر خواهد بود. این تکنیک، بهترین روش برای مناطق کوچک چربی مانند چانه یا زانو است و می‌تواند از آغاز تا پایان، تا سه ساعت به طول بینجامد. هنگامی که منطقه مورد نظر بی‌حس شد، جراح یک لیزر فیبر را از طریق یک کانول قرار داده شده در پوست وارد می‌کند. فیبر نوری برای تبدیل چربی به مایع استفاده می‌شود، پس از آن چربی مایع شده با استفاده از مکش سطح پایین، از بدن بیرون کشیده می‌شود.

یکی دیگر از مزایای لیپوساکشن لیزری این است که انرژی لیزر باعث تحریک تولید کلاژن می‌شود. هنگامی که چربی اضافی به مایع تبدیل می‌شود، تحریک کلاژن به طور مؤثری موجب سفت شدن پوست می‌شود و می‌تواند به بهبود ظاهر منطقه درمان کمک کند.

بعد از لیپوساکشن لیزری مقداری تورم جزئی، کبودی و درد خفیف خواهید داشت و ممکن است نیاز به پوشیدن گن فشرده‌سازی برای هفته اول (یا بیشتر) داشته باشید. هر چند هیچ دلیلی برای گرفتن مرخصی از کار وجود ندارد، اما ممکن است با یک یا دو روز استراحت، احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

مزایای استفاده از لیپوساکشن لیزری
 • بهبودی سریع‌تر
 • تاثیر سفت‌کنندگی پوست
 • رفع دائمی سلول‌های چربی
 • بدون ایجاد اسکار
 • نتایج فوری آن که در طول زمان بهتر خواهد شد.
ویزر لیپوساکشن (ویزر لیپو)

ویزر لیپوساکشن (که مخفف ارتعاش با تقویت رزونانس انرژی صوتی است)، یک روش کمتر تهاجمی برای رفع چربی و پیکرتراشی است. ویزر لیپوساکشن با استفاده از فناوری اولتراسوند، سلول‌های چربی را بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف، می‌شکند. سپس این چربی‌ها از طریق فرایند ساکشن، از بدن خارج می‌شود.

تمام سلول‌های بدن از جمله سلول‌های چربی، به طور طبیعی ارتعاش دارند. روش اسمارت لیپوساکشن، سلول‌های چربی را با تقویت این روند طبیعی، تجزیه می‌کند.

استفاده از فناوری اولتراسوند پیشرفته به ما اجازه می‌دهد سلول‌های چربی را بدون تأثیر بر سلول‌های دیگر که در فرکانس‌های مختلف ارتعاش دارند، به طور مؤثری شکسته و تجزیه کنیم. سپس سلول‌های چربی مایع شده، با استفاده از فرآیند ساکشن ملایم از بدن خارج می‌شود.

معمولاً فقط یک جلسه برای درمان چاقی شکم مورد نیاز است و این جلسه بسته به تعداد مناطقی که می‌خواهید درمان شود، بین 1-3 ساعت طول می‌کشد.

روش لیپوساکشن اولتراسونیک با تحریک تولید کلاژن در بدن، باعث سفت‌تر شدن پوست بسیاری از بیماران (نسبت به لیپوساکشن معمولی) می‌شود.

از آنجا که لیپوساکشن ویزر، روش کمتر تهاجمی است، بیماران به طور کلی نیاز به مدت زمان نقاهت و استراحت کمتری بعد از عمل در بیمارستان دارند.

برای کسب بهترین نتایج توصیه می‌کنیم که از گن فشرده‌سازی (که به شما ارائه خواهیم داد) در طول روز به مدت 2-6 هفته بعد از عمل استفاده کنید و برای کسب نتایج بهتر، یک دوره لیپوماساژ انجام دهید.

مزایای استفاده از ویزر لیپوساکشن
 • می‌تواند تحت بی‌حسی موضعی (به جای بیهوشی عمومی) انجام شود.
 • کمتر تهاجمی است و بدون آسیب به بافت‌های اطراف بدن انجام می‌شود.
 • اسکار، کبودی و از دست دادن خون کمتر
 • حداقل زمان استراحت و بهبودی سریع‌تر
 • کیفیت بهتر برای انتقال چربی
لیپوساکشن به کمک فرکانس‌های رادیویی

این روش به طور معمول تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. داروی بی‌‌حسی همراه با مایع تامسنت به بدن تزریق می‌شود. این مایع، از طریق مسدود کردن عروق خونی، خون‌ریزی را کاهش می‌دهد. سپس یک برش کوچک در اطراف منطقه درمان ایجاد می‌شود. یک الکترود انتقال دهنده فرکانس رادیویی در این برش قرار داده می‌شود. امواج رادیویی، با استفاده از یک الکترود دیگر، از درون چربی به سمت بالا هدایت می‌شود. الکترود دوم، همچنین برای کنترل درجه حرارت پوست استفاده می‌شود، تا اطمینان حاصل شود که منطقه درمان بیش از حد گرم نگردد.

به طور همزمان که امواج رادیویی، چربی را حل می‌کند، آن را تبدیل به مایعی می‌کند که بلافاصله توسط کانول، با عمل ساکشن از بدن خارج می‌شود. این به معنی کاهش یافتن زمان عمل است. لیپوساکشن با امواج رادیویی همچنین تولید کلاژن را در زیر پوست تحریک می‌کند. این عمل نه تنها پوست را سفت‌تر کرده، بلکه منطقه درمان را لاغرتر و جوان‌تر نشان می‌دهد.

به این پست امتیاز دهید.
درمان چاقی شکم و پهلوها
3.67 از 6 رای